GRM0335C1H5R6BA01D 5.6pF ±0.1pF 0402 MLCC with 50V Rating C0G (NP0) Dielectric for Ultimate Stability High Q Factor Ultra-Low Loss Halogen-Free and Tape and Reel Packaging for Automotive Circuits
Our advantage :phones, PDAand#39;s, notebook comput.ers
  • High quality products --- our offers are 100% new and original, ROHS
  • Competitive price --- good Purchase channels with good price.
  • Adequate inventory --- With the support of our strong Purchasing team,
  • Fast delivery --- we will ship the goods within 1-3 working days after the payment confirmed.
andnbsp;
be sure to meet your need for all kinds of components. ^_^
Product List
The offers including:
Strong in Brand:
andnbsp;
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
AVX
Model Number :
TAJC476K016RNJ
Certification :
CE, GCF, ROHS
Place of Origin :
China
MOQ :
1
Price :
Negotiable
Contact Supplier