C065GW01 V0
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
KOREA
MOQ :
1
Payment Terms :
Western Union, T/T, MoneyGram, T/T
Supply Ability :
500PCS/DAY
Delivery Time :
1-3 Working Days
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Panel Type :
a-Si TFT-LCD , LCM
Panel Size :
6.5 inch
Resolution :
480(RGB)×234
Display Mode :
TN, Normally White, Transmissive
Active Area :
143.4×79.326 mm
Outline :
157×89.8 mm