BPF24-806A
Model Number :
BPF24-806A
Description
Product Overview
This is an 8-pole outdoor bandpass filter operating at 2.4GHz. It is designed for coaxial projection and features N-Female connectors.
Technical Specifications
ModelFrequencyPolesConnector TypeDimensions (inches [mm])
BPF24-806A2.4GHz (Channel 6, 2437MHz)8N-Female (2x)2.66 [67.6] x 4.72 [119.9] x 4.96 [126]
2310091153_L-com-BPF24-806A_C6426643.pdf
Send your message to this supplier
Send Now
8 Pole Outdoor Bandpass Filter Featuring N Female Connectors L com BPF24 806A for 2.4GHz Applications
Mfr. Part # :
BPF24-806A
Model Number :
BPF24-806A
Contact Supplier