learn more
100,000,000 PCS/MONTH
Negotiable
Contact Now
Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd.
Verified Supplier
5
Years
00:17
Samsung LG Range Oven DG32-00002B PT1000 Temperature Sensor With 82mm Cable
HW1004 Digital P916 PIR Sensor Module 8M LENS PIR Sensor 3.3 V
SUS 400C Auto Reset Bimetal Temperature Switch UL TUV Bulb And Capillary Thermostat
MEGA MIDI Spade Plug In Blade Bolt On Fuse ANS ANM ANL 50-500A
IP68 5x20mm In Line Fuse Holders 20A For Roadway Street Lighting
MF52 50mW Power NTC Thermistor
Replace a batch
Surface Mount DO-214AC Package Uni-Polar 400W Transient Voltage Suppressor TVS
View Detail
SGA350M 2 Pole Surface Mount SMD GDT Gas Discharge Tube 1206 350V 500A Equal To
View Detail
Fail Safe 2 Pole Through Hole 8x6mm GDT Gas Discharge Tube 75V 90V 150V 230V
Surface Mount SMD 2 Electrode Gas Discharge Tubes GDT Surge Arrester 2R90L 90V
SMD 3 Gas 3 Pin GDT Discharge Tube 230V 20% 10kA Gas Tube Arrester