Product Description: 25-50kW Hybrid Inverter MHT-25/30/36/40/50K-100 98.8% 30A 100% 100A Max.Efficiency PV Input Current Unbalanced Output Charge/Discharge Overview Optimal Power &Storage ·98.8%Max.Efficiency ·(·)30A PV ...
learn more
25-50kW Hybrid Inverter MHT-25/30/36/40/50K-100 IP65 For Indoor And Outdoor Installation
50000sets
Negotiated
Contact Now
Beijing Shan Hu International Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
3
Years
00:45
420-445w 2x54 Cells HJT Solar Module 1200mm Power Tolerance 1500Vdc Monocrystalline Silicon Solar Panel
Manufaturing Base Solar Panel
00:51
2.6 METER .35m X 2.6m 110W –140W CIGS Amorphous Silicon Solar Module FLEX SERIES–03N
N-TYPE 65W Rectangular Black BIPV Solar Tiles Made of Weather Resistant Tempered Glass