M133NVF3-R2 P/N L29439-N31
Application :
For HP ENVY X360 13 LCD Replacement
Product Name :
LCD replacement IVO M133NVF3-R2
Size :
13" 1920x1080 eDP 40pin
Model No. :
M133NVF3-R2 P/N L29439-N31
Description
IVO M133NVF3-R2 P/N L29439-N31 HP ENVY X360 13 AR M133NVF3 R2 Laptop LED Screen
Laptop LCD Replacement Replacement Descriptions:
Compatible For : P/N L29439-N31 HP ENVY X360 13 AR
LCD Replacement
  • IVO M133NVF3-R2 P/N L29439-N31
  • FHD 120Hz eDP 40pin NON-TOUCH
  • 13.3" Laptop LCD Screen