M133NVFC-R6 P/N L62080-ND1
Application :
For HP EliteBook LCD Replacement
Product Name :
LCD replacement IVO M133NVFC-R6
Size :
13.3" 1920x1080 eDP 40pin
Model No. :
M133NVFC-R6 P/N L62080-ND1
Compatible For :HP EliteBook G4 M140NVF7 R0 1.7
LCD Replacement
  • IVO M133NVFC-R6 P/N L62080-ND1
  • 1920x1080 FHD 120Hz eDP 40pin NON-TOUCH
  • 13.3" Laptop LCD Screen