M133NVF3-R1 P/N L04919-N31
Application :
HP EliteBook x360 1030 G2 G3 LCD Replacement
Product Name :
LCD replacement IVO M133NVF3-R1
Size :
13.3" 1920x1080 eDP 30pin
Model No. :
M133NVF3-R1 P/N L04919-N31
Compatible for :P EliteBook x360 1030 G2 G3
LCD Replacement
  • IVO M133NVF3-R1
  • P/N L04919-N31
  • FHD eDP 40Pin IPS 120Hz without touch
  • 13.3" Laptop LCD Screen