LT121AC62000
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
KOREA
MOQ :
1
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
500PCS/DAY
Delivery Time :
1-3WORK DAY
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Panel Type :
a-Si TFT-LCD , LCM
Panel Size :
12.1 inch
Resolution :
1024(RGB)×768 , XGA
Display Mode :
TN, Normally White, Transmissive
Description
LT121AC62000 12.1 inch TFT LCD Module TOSHIBA with 245.76×184.32 mm Active Area
Our Service
• Long lasting product cycle for continuity thru all phases of project rollouts and servicing
• Competitive price for different brands hard disk.
• Mass stock with the better price.
• Multiple options.
• Warranty service.
• Better team to provide the before-sales, on-sale and after-sale service
• Pls send us message if any hard disk needed.
LT121AC62000 Detail
Panel Size : 12.1 inch
Dot Resolution : 1024(RGB)×768 (XGA)
Pixel Configuration : RGB Vertical Stripe
Pixel Density : 105 PPI
Aspect Ratio : 4:3 (H:V)
Form Factor : Flat Rectangle Display
Dot Pitch :
0.080×0.240 mm (H×V)
Pixel Pitch :
0.240×0.240 mm (H×V)
Weight :
170g (Typ.)
Surface : Antiglare
Active Area :
245.76×184.32 mm (H×V)
Outline Dimension : 255×198 mm (H×V)
Outline Depth : 4.385±0.3 mm