TM104SBH01
Certification :
CE
Place of Origin :
SHANGHAI
MOQ :
1
Price :
usd
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
10000
Delivery Time :
24hours
Packaging Details :
standard packing
Model: :
TM104SBH01
Size :
10.4
Resolution : :
800(RGB)×600 , SVGA
Display Mode : :
TN, Normally White, Transmissive
Response Time : :
35/15 (Typ.)(Tr/Td)
Signal Interface : :
LVDS (1 ch, 6-bit)
Description
10.4 Inch TM104SBH01 led backlight monitor display Antiglare / Hard coating
TIANMA TM104SBH01 Mechanical Features
Panel Brand : TIANMA
Panel Model : TM104SBH01
Panel Type : a-Si TFT-LCD , LCM
Panel Size : 10.4 inch
Resolution : 800(RGB)×600 , SVGA
Display Mode : TN, Normally White, Transmissive
Active Area : 211.2×158.4 mm
Outline : 236×176.9 mm
Surface : Antiglare, Hard coating (3H)
Brightness : 300 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio : 400:1 (Typ.)
Display Colors : 262K (6-bit) , CIE1931 50%
Response Time : 10/15 (Typ.)(Tr/Td)
Viewing Angle : 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D)
Frequency : 60Hz
Lamp Type : 6S6P WLED
Signal Interface : LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins
Input Voltage : 3.3V (Typ.)
We Can DO for You
1.Quality ensurance
100% original new and A grade,