learn more
IEC 320 Power Entry Module Filter Socekt EMI Filter YB11C1-10A For LED Equipment
500000 Piece/Pieces per Month
Negotiable
Contact Now
Shenzhen Yanbixin Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
8
Years
00:41
YB-A Series IEC Inlet EMI Filter 110V/220V 3A Power Line Filter For Household Appliance
10A 220V Power Line Filter IEC Inlet EMI Filter With Socket For Home Appliance
Yanbixin 1A~10A Power Entry Module Filter Three In One IEC Inlet Filter
OEM IEC Inlet Filter With Fuse Single Phase Noise Filter For Medical Equipment
Medical Equipment Double Fuse Emi Power Filter High Efficiency IEC Inlet Power Line Filter
1A PC Board EMI Filter Surface Mounting RFI Power Filter Pin Output Filter
Replace a batch
Medical Equipment Double Fuse Emi Power Filter High Efficiency IEC Inlet Power
View Detail
IEC C14 Inlet EMI Filter Red Switch Power EMI Filter For Commercial Electrical
View Detail
Three In One Power Input Module Filter Blood Cell Analyser EMI Noise Filter
YB11A10-10A-Q IEC Inlet Filter Long Model Socket EMI Filter For Blood Cell
115V/250V IEC Inlet Filter With Switch Power Entry Module Filter For Medical