ACM4520-901-2P-t000
Certification :
rohs
Place of Origin :
CN
MOQ :
1
Price :
consult with
Payment Terms :
T/T,Western Union
Supply Ability :
100000
Delivery Time :
5-8days
Packaging Details :
T/R
Product Category: :
Common Mode Chokes / Filters
Mounting Style: :
PCB Mount
Termination Style: :
SMD/SMT
Number of Channels: :
2 Channel
Inductance: :
1.6 uH
Impedance: :
900 Ohms
Description
ACM4520-901-2P-t000 Common Mode Chokes / Filters 900Ohms 50VDC 60mOhm 2A 180mm
Surface-mount common-mode filter suitable for high current.
Due to its low-profile and small size, it is suitable for surface mounting.
Soldering Parameters
Parameter T1 T2 t1 T3 t2 T4 t3
Value 150°C 180°C 60 to 120s 230°C 10 to 30s 245°C 5s
Packaging & Shipping
Frequently Asked Questions
How to obtain the price?
What is your delivery time?
What are your payment terms?
Factory pricing with 30% deposit and 70% balance payment via T/T before shipment.
What are the shipping options?
Send your message to this supplier
Send Now
ACM4520-901-2P-t000 Common Mode Choke and Filter with 900 Ohms Impedance, 2 Channel, and PCB Mount for Noise Reduction
Ask Latest Price
Brand Name :
TDK
Model Number :
ACM4520-901-2P-t000
Certification :
rohs
Place of Origin :
CN
MOQ :
1
Price :
consult with
Contact Supplier