Product Description: Brushless DC Motor 14A 110000RPM Used For Vacuum Cleaner KG-5560DC28.8 Lead time: Quantity 1-1000 1001-10000 ≥10000 Lead days 15 30 To be negotation Product Description Rated Voltage 28.8V Rated ...
learn more
KG-5560DC28.8 Brushless DC Motor 14A 110000RPM Used For Vacuum Cleaner
10000pcs-30days
Negotiation
Contact Now
Shenzhen Go-Gold Motor Co., Ltd.
Verified Supplier
4
Years
00:38
24V Brushless Electric Motor 0.75A Mini Wet Dry Vacuum Cleaner Motor
Brushless Electric Curtains Motor 24V DC Motor For Electric Blinds