Product Description: Vacuum Cleaner Motor 120000RPM 103W 12V DC Motor GO-GOLD KG-4560DC12 Lead time: Quantity 1-1000 1001-10000 ≥10000 Lead days 15 30 To be negotation Product Description Rated Voltage 12V Rated Speed ...
learn more
12V DC Vacuum Cleaner Motor 120000RPM 103W GO-GOLD KG-4560DC12
10000pcs-30days
Negotiation
Contact Now
Shenzhen Go-Gold Motor Co., Ltd.
Verified Supplier
4
Years
00:38
24V Brushless Electric Motor 0.75A Mini Wet Dry Vacuum Cleaner Motor
Brushless Electric Curtains Motor 24V DC Motor For Electric Blinds