Product Description: Blower Technical Parameters: Part Name Centrifugal Brushless Air Blower Part No. OWB7040-24V Rated Voltage 24VDC Max.Power consumption 68W Life Time (MTTF) 10000 hours Bearing NMB Ball Bearing Noise ...
learn more
Junqi 24V Brushless OWB7040-24V Centrifugal Air Blower Fan 6.5kpa For VzBot HevORT 3D Printer