TK6204-89
Certification :
ISO9001 SGS
Place of Origin :
Anhui, China
MOQ :
500 sets
Payment Terms :
L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A
Supply Ability :
20000 sets/week
Delivery Time :
25 days
Packaging Details :
In wooden cases
Price :
Product Name :
Bearing housing
HS CODE :
848330
Roller Diameter :
89mm
Bearing type :
Deep groove 6204
Housing Diameter :
84mm
Thickness :
2.5mm