TK6205-133-2.5 Mining Heavy Duty Conveyor Roller Idler Flange End Cap And Labyrinth Sealings
application :
mining conveyor roller
type :
TK205-133
Description
TK6205-133-2.5 Mining Heavy Duty Conveyor Roller Idler Flange housing and Labyrinth Sealings
1.TK6205-133 Bearing Housing Description
1.Bearing: 6205
2.Pipe OD: 133mm
3.Thickness:2mm or 2.5mm