Tuyou TU-LSH100B 1080P medical endoscope camera light source for ENT, cystoscopy, hysteroscopy
2000 Unit/Units per Month 1080P Video Endoscopy Machine Medical Endoscope Camera for Lapar
Contact Now
Shenzhen Tuyou Medical Imaging Co., Ltd.
Verified Supplier
2
Years
00:44
TUYOU All-in-one Endoscope Camera System of 27inch FHD/4K for Nasal Ear and Laparoscopic Surgery
TUYOU TU-D1600T FHD CMOS Medical Endoscope Camera System for ENT Urological Surgeries
1080P Laparoscopic Tower ENT Endoscopy Camera For Urology Laparoscope ENT Surgery
Professional Touchscreen FHD 1080P Medical Camera System For Laparoscopy Endoscopy ENT
Replace a batch
1920x1080 FHD Endoscopic Camera System
View Detail
TUYOU 1080P High Resolution Endoscopic Camera System 7" Touch Screen For ENT And
View Detail
Cold Light Source Endoscope Camera for Surgical in ENT Dental and Nasal
Full HD 1080P ENT Integrated Endoscopy Camera With 7 Inch Display And 100W LED