Product Description: New Product LED MINI TUBE LIGHT-U20 1000*20/500*20MM IP65 For Outdoor Building Product Detail Specification Type Number U20-1000 Dimension Sion 1000×20×18MM LED Standard SMD3535 LED Quantity 48 PCS ...
learn more
New Product LED MINI TUBE LIGHT-U20 1000*20/500*20MM IP65 For Outdoor Building
10000 PCS per week
Negotiable
Contact Now
Charming Co., Ltd.
Verified Supplier
4
Years
00:30
DMX Full Color RGB LED Pixel Bar For Indoor Club Disco Party
IP42 200W Wall Video Display , Anti Collision LED Screen Video Wall