Product Description: Eltek P/N: CIO20405.XXX FP2 110Vdc 8KW 400V SPD System with Flatpack 110-125V/2000HE ( 241115.805) Key features: 5U powercore max 4 slots for rectifier , Include Smartpack2 Controller ( 242100.510...
learn more
Eltek P/N: CIO20405.XXX System FP2 110Vdc 8KW 400V SPD with Flatpack 110-125V/2000HE ( 241115.805)
3000 pieces per month
negotiate
Contact Now
Beijing Ding Ding Future Technology Co.Ltd
Verified Supplier
5
Years
00:45
Eltek Rectiverter Power Core 110 VDC 18 kVA 1ph or 3ph Up to 18Kva AC & 14.4kw 110Vdc For Telecom Hybrid System
CET TCP IP Interface Deliver Services Remote Monitoring Center Monitoring Module T302007000
Eltek Rectiverter Integration Standalone System 48 Vdc 3 KVA 1ph CTOR0201.001
Eltek Rectifier Module Flatpack2 48V-60V 2000W HE Part No.241115.705
42U Indoor Power System
Replace a batch
Eltek Embedded Power System Flatpack2 48V Power System with high effciency
View Detail
19inch Flatpack2 48V 24KW Power System 241115.105
View Detail
IBF Flatpack Power System With FP2 Rectifiers
FPC Cabinet Flatpack2 48V 2000W Module 24KW 36KW Indoor Flatpack Power System
Eltek Rectiverter Power Core 110 VDC 18 kVA 1ph or 3ph Up to 18Kva AC & 14.4kw