Product Description: ICR503759 1S2P 3.7V 2400mAh-PHR-2P the he Ultimate Power Pack for Portable Electronics battery Model and Specifications Model Number 503759: Indicates the battery dimensions of 5.0mm × 37.5mm × 59.0mm...
learn more
ICR503759 1S2P 3.7V 2400mAh-PHR-2P Ultimate Power Pack For Portable Electronics Battery