Screen: N141i3-L02 Laptop Screen
Size: 14.1"
Resolution: (1280 x 800) WXGA
Backlight: 1 CCFL
Surface: Glossy
Aspect Ratio: Wide (16:10)
Data connector: 30 pin
Status: New, Grade A+.
Send your message to this supplier
Send Now
14.1 inch Wide Screen Laptop LCD Panel N141I3-L02
Ask Latest Price
Place of Origin :
Shenzhen China
MOQ :
10PCS
Packaging Details :
Indutrial packaging
Delivery Time :
3-5Workdays after receive your payments
Payment Terms :
TT,Western Union
Supply Ability :
5000PCS per days
Contact Supplier