Model Number: AU OPTRONICS B133XW02 V.0
Screen Size: 13.3"
Data Cable Pins:40 Pins
Resolution: WXGA HD
Backlight: LED
Resolution (Pixels): 1366 x 768
Status:New, Grade A+
Compatibility: HP CQ35
Send your message to this supplier
Send Now
13.3 inch Laptop LCD Panel AU B133XW02 V.0 LED with 40 Pins Data Cable Pins
Ask Latest Price
Place of Origin :
Shenzhen China
MOQ :
10PCS
Packaging Details :
Indutrial packaging
Delivery Time :
3-5Workdays after receive your payments
Payment Terms :
TT,Western Union
Supply Ability :
5000PCS per days
Contact Supplier