Product Description: NS10145 Series NS101455R6NNA 4.45A current 5.6uh Chip Power Inductor Fixed Inductors NS10145T Series alternative 5.6uH 21.8mOhm +/-30% 4450mA HiCur Description: What is a power inductor? A power ...
learn more
Microwave NS10145 4.45A 5.6uh Chip Power Inductor NS101455R6NNA
30000-pcs/month
Supportive
Contact Now
SHAREWAY TECHNOLOGY CO., LTD.
Verified Supplier
9
Years
00:44
250mA Common Mode Inductor Surface Mount High Inductance Value Series SEP