Product Description: BT12-001A(BT12-93) 12 Position Panel Barrier Terminal Block For Car Amplifier Descriptions Using the terminal blocks is a convenient and economical method for distributing an electrical circuit from ...
learn more
Car Amplifier Barrier Terminal Block 12 Position BT12-001A BT12-93 RoHS Compliant
10000pccs per Month
USD1.5~2.5 per pc
Contact Now
Dongguan SANNI Electronics Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
4
Years
00:20
EC11 Small Size 11mm Series Metal Shaft Rotary Encoder Vertical Incremental Rotary Encoder For Car Audio
9mm 8 Gang Rotary Mono Potentiometer With Customized Plastic Shaft For Audio
16 Bit Absolute Rotary Encoder Sealed Metal Shaft Contact Brush Type
Dependable 24mm Rotary Potentiometer With Adjustable Resistance