UPS1H471MHD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - RADIAL LEADED 50VOLTS 470UF 12.5X20 20% 5LS
Email us for details
Contact Now
Wisdtech Technology Co.,Limited
Verified Supplier
3
Years
00:17
CCTC SMD 0402 0603 0805 NPO X7R M3L Ceramic Capacitors
1775333-6 16 Position FPC Connector Contacts Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount Right Angle