Product Description: Parameter: Product name: Color TFT LCD Screen Product number: NT173WDM-N17 Core parameters: 17.3" TN LCM 1600*900 220nits WLED eDP 30pins Application products: Laptop Panel type: a-Si TFT-LCD ...
learn more
17.3 Inch Tft Lcm Module Original NT173WDM-N17 30pin 220 Nit 1600x900 EDP LED Laptop Screen Display
5-8 working days
Please contact us for latest price
Contact Now
Shenzhen P&O Technology Co., Ltd
Verified Supplier
5
Years
00:40
Polcd 1.14 Inch 550 nit Brightness IPS Screen St7789v 135X240 Tft Colour Display
Polcd Black 8080 MCU 2.4 Inch Tft Display 8 Bit 2.4 Tft Spi 240x320
Polcd 108mm Tft Touch Screen Display 800X480 5 Inch Tft Display For Raspberry Pi