Product Description: China factory 160mm manual automatic poly Hydraulic Butt Fusion plastic PE Pipe hot melt Welding Machine SHT200-2/4(A) The machine should be operated on a dry area. The protective measures should be ...
learn more
China factory 160mm manual automatic poly Hydraulic Butt Fusion plastic PE Pipe hot melt Welding Machine SHT200-2/4(A)
5000pcs/momth
Negotiable
Contact Now
Hangzhou Suntech Machinery Co., Ltd.
Active Member
5
Years
01:11
1kW 63mm To 200mm HDPE Butt Fusion Welding Machine pvc pipe welding machine
4 Clamps Fusion Welding Machine For HDPE Pipe 63mm To 160mm
3.3kW 250mm HDPE Butt Fusion Welding Machine 2 Clamps 90mm 110mm 125mm 140mm 160mm 180mm 200mm 225mm 250mm
2.3kW Manual 200V HDPE Butt Fusion Welding Machine
4 Clamps Fusion Welding Machine For HDPE Pipe 90mm 110mm 125mm 140mm 160mm 180mm 200mm 250mm
Replace a batch
63mm To 200mm HDPE Butt Fusion Welding Machine 2 Clamps Semi Auto
View Detail
Two Clamps Butt Fusion Welding Machine 63mm - 200mm HDPE Semi Auto
View Detail