Product Description: 18V Mini Poly Glass Laminated Solar Panel ZW-8W-18V-P Portable Solar Panels Charger 8W 0.44A Model: ZW-8W-18V-P Brand: Zhiwang Size: 350mmx250mmx17mm Battery: 36 Peak power: 8W Max voltage: 18V Max ...
learn more
18V Mini Poly Glass Laminated Solar Panel ZW-8W-18V-P Portable Solar Panels Charger 8W 0.44A
300sets/day
Negotiable
Contact Now
Zhiwang New Energy
Site Member
8
Years
00:20
ZW-1.5W high quality new standard solar panel 9V 1.5W mini foldable solar panel for solar panel battery charger
6V 6W mini portable solar power system ZW-6W-6V Glass Laminated Solar Panel