Product Description: 5 Pin SPDT Miniature PCB Relay 12V 15A 10A 7A MQ8-C-S-DC12V For Automotive Parts SPDT Power Relay Description: MQ8 series relays are widely used for automotive products, small in size, safe and ...
learn more
5 Pin SPDT Miniature PCB Relay 12V 15A 10A 7A MQ8-C-S-DC12V For Automotive Parts
500k per month
negotiable
Contact Now
Shenzhen Ketai Electronic Technology Co., Ltd.
Active Member
4
Years
01:11
24V 6A Ultra Thin SPDT Power Relay High Dielectric Withstand 4KV For Hair Dryer