PCB Mount 12V 50A Relay SPST SPDT NO. 2.5KV Sealed NB90-12S-S-A 1 Form A Relay
12V 50A Relay
Dec 31, 1969
views
#
pcb mount relays ajw7211
#
12v pcb mount relay
12v 40a relay 4 pin
Contact Supplier
Product Description: PCB Mount 12V 50A Relay SPST SPDT NO. 2.5KV Sealed NB90-12S-S-A 1 Form A Relay 12V 50A Relay Description: New energy products, like electric vehicles, must be a trend in the next few days. So more and ...
learn more
500k per month
negotiable
Contact Now
Shenzhen Ketai Electronic Technology Co., Ltd.
Active Member
4
Years
00:16
High Performance Sealed 12V 50A Relay BS4-12S-C20 Compact Construction