24V 40A Power Relay SPST 900mW 2.5KV NB903-24S-S-A For Electric Car Charger
40A Power Relay
Dec 31, 1969
views
#
240v alternator
#
240 volt alternator
48v alternator
Contact Supplier
Product Description: 24V 40A Power Relay SPST 900mW 2.5KV NB903-24S-S-A For Electric Car Charger 40A Power Relay Description: NB903 series power relay, large switching capacity, maximum can reach 40A, the contact form has ...
learn more