SPST DC 12V 50A Relay Gap3.0mm Coil 2.25W Power Relay NB90-12S-S-A For EV Charger Pile
12V 50A Relay
Dec 31, 1969
views
Contact Supplier
Product Description: NBC SPST DC12V 50A Gap3.0mm Power Relay NB90-12S-S-A for EV Charging Equipment Description: It is a lastest design relay complied with EU standard.PIN widen,brass material,Gap with 3.0mm,high coil ...
learn more
5-8days
negotiable
Contact Now
Shenzhen Ketai Electronic Technology Co., Ltd.
Active Member
4
Years
00:16
High Performance Sealed 12V 50A Relay BS4-12S-C20 Compact Construction