Product Description: Sealed PCB Mount 24V 12V 50A Relay SPDT 2.5KV NB90-24S-S-C For EV Charging Pile 12V 50A Relay Features: 1. 4000VAC for dielectric withstand voltage between contact and coil 2. Sealed-type 3. SPDT & ...
learn more
Sealed PCB Mount 24V 12V 50A Relay SPDT 2.5KV NB90-24S-S-C For EV Charging Pile
500k per month
negotiable
Contact Now
Shenzhen Ketai Electronic Technology Co., Ltd.
Active Member
4
Years
00:16
High Performance Sealed 12V 50A Relay BS4-12S-C20 Compact Construction