12kV 24kV 40.5kV Indoor AC Disconnect Switch JN15 HV Disconnect Switch JN15-24/31.5-210
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Name :
Indoor AC Disconnect Switch
Rated voltage :
12KV 24KV 40.5KV
Rated short time withstand current :
31.5, 40kA
Rated short circuit duration :
4s
Rated peak withstand current :
80, 100kA
Number of Poles :
3
Contact Supplier