Product Description: High torque low-speed stepper motor 15VDC, 50BYJ46-6 low-noise PM stepper motor suitable for smart display stand fan air conditioning This motor is a 50mm diameter high torque motor with a body ...
learn more
Application of High Torque 15VDC PM Reduction Motor 50BYJ46-6 geared stepper motor in Rotating Display Plates
10000Units/month
Contact Now
Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
8
Years
00:17
5V 25mm Diameter 31mm High Torque Distance Geared Stepper Motor for Saliva Analyzer、Blood Analyzer、Welding Machine
SM15-817G Customized Shaft Reducer Worm Gearbox 15mm Diameter 5V Micro Stepper Motor
Worm reducer Gearbox N20 Dc Gear Motor 3v 6v 12v right-angle reducer motor
Small Size Micro 5mm Diameter Stepper Motor With Planetary Gearbox
10mm Micro Geared Stepper Motor 18 Degree Step Angle CW/CCW Rotation for Saliva Analyzer、Blood Analyzer、Welding Machine
Nema14 35mm Geared Stepper Motor High Torque 2 Phase 5V Planetary Gearbox
Replace a batch
View Detail
35mm 4 Phase 12 V Small Stepper Motor Slowdown Hematology Analyzer / Biochemical
View Detail
5V 10mm Geared Stepper Motor 2 Phase 4 Wires 18° Stepper Motor With Metal Gear
12V 2-2 Phase Geared Stepper Motor Chinese Wholesale Supply Low Noise Permanent
High Performance 3 V 18 Degree 2 Phase Geared Stepper Motor With Ratio 1:100