Product Description: 8mm Micro Metal Gearmotor china supplier 4 wire mini stepper motor 3.3v high precision stepper motor VSM08-016-10G25M3 is the use of diameter 8MM micro stepper motor and 8*10 precision metal reduction ...
learn more
VSM08-016-10G 8mm Micro Metal Gearmotor china supplier 4 wire mini stepper motor 3.3v high precision stepper motor
10000 PCS 45days
Contact Now
Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
8
Years
00:19
5v 10mm Metal Gear Motor
00:30
High Efficiency 15mm Micro Metal Gearmotor 2 phase bipolar stepper motor For Precision equipment 3D Printer
NEMA 8 20mm 12v Dc Pm Printer Mini Linear Stepper Motor 2 Phase 4 Wire With metal slider
Camera Lenses Mini Stepper Motor 8mm 2 Phase 4 Wire With Copper Gear
NEMA 8 20mm 2 phases, 4 steps 1.8° Step angle Diameter Bipolar Hybrid Stepper Motor for Medical Equipment