Product Description: GM12-10BY DC Gear Micro Stepper Motor Product Overview 10mm Mini Stepper Motor with Gears GM12-10BY DC Gear Micro Stepper Motor for Robotics, 3D Printers & Precision Equipment Key Specifications Rated ...
learn more
10mm Mini Stepper Motor with Gears GM12-10BY DC Gear Micro Stepper Motor for Robotics 3D Printers & Precision Equipment
100000piece/per month
Negotiable
Contact Now
Masing Motor (Shenzhen) Co., Ltd
Verified Supplier
2
Years
00:11
37mm Gearbox Metal Gear Motor GM37-500 High Torque DC 12V Geared Motor Low-speed
Small N20 Micro DC Gear Motor , 12mm Mini Gear Box DC Motor For Robot / Door Lock
Dc Gear Motor Dc Motor 25mm Diameter Spur Gearbox Motor For Small Electric Cat Toilet Motor
DC Gear Motor Dc Motor With Gear Box 12v 60rpm Dc Gear Motor Low Rpm For Coffee Machine
3246 Worm Gearbox DC Motor 370 Worm Geared Motor Customized For Doll Machine
16mm 12V High Torque Micro DC Geared Motor 1723 Coreless Gear Motor For Upscale Toy
Replace a batch
3V 400rpm Gear Motor Micro Speed Reducer Metal Spur Gear Small Dc Gear Motors
View Detail
Low RPM 12mm N20 High Torque Mirco Brushed Geared Motor 2.4V 5V 6V 12V Mini DC
View Detail
12mm 3v 6v High Torque Good Quality Electric Brush Motor Micro N10 N20 N30 DC
Gm25-370 25mm Dc 12v Dc 12rpm Gear Motor High Torque Low Speed Reversed Engine
37mm High Torque Dc Gear Motor 12v Direction of Rotation CW/CCW 10 Rpm for Baby