Product Description: LED A60 filament bulb 4W Candle for Living Room 3000K E27 AC220-240V Brief Introduction The reason is because the LED filament material expensive, after a large amount of material specification or ...
learn more
Environment Friendly 4W CCT 2700K to 6500k E27 Base AC220-240V Filament LED Bulb
150000 per day
CE,ROHS
Contact Now
Aina Lighting Technologies (Shanghai) Co., Ltd
Active Member
7
Years
00:13
Input Ac220-240v Filament Led Light Bulbs E27 B22 And E14 Base
3 Colors In One 85V Recessed Ceiling Down Light Slim Adjustable Modern
12 W Indoor LED Light Bulbs Model AN-QP-UFO-12-01 2700K-6500K E27 Base
Waterproof 6500K Outdoor Led Street Lights Ip65 Ac Power
Portable Alumium Led Germicidal Lamp SMD 2835 USB Power Supply IP44 8000H Life Span
IP65 Led Mining Light Underground Rechargeable Cordless Night Fishing
Replace a batch
Electric Driven Filament LED Light Bulbs 220V Voltage Glass Material 2700K -
View Detail
ECO Friendly LED Filament Candle Bulb 2W Energy Saving AN-DS-FC35-2-E27-01
View Detail
200 Lumen C35 Filament LED Light Bulbs With Tail 2W Hotel 35 X 101 Uniform Light
Coffee Shop 2W E14 E27 G45 Filament LED Light Bulbs
Warm White Filament LED Bulb 2700K-6500K 4W E14 Lower Power Consumption