Product Description: LED Bulb 12W Model AN-QP-UFO-12-01 color temperature 2700K-6500K Indoor LED Light Bulbs Feature: Energy Saving: The dusk to dawn light bulb uses less power compare to traditional bulbs.So it cuts your ...
learn more
12 W Indoor LED Light Bulbs Model AN-QP-UFO-12-01 2700K-6500K E27 Base
200000 per month
Negotiable
Contact Now
Aina Lighting Technologies (Shanghai) Co., Ltd
Active Member
7
Years
00:15
Al + Pc Cri 80 Indoor Light Bulbs Ac100 - 240v
145lm/W 5 Years Warranty High Lumens Led Bulb B22 For Commercial Lighting
Disco Club Stage Magic Cool E27 Base Bulb ABS For KTV Or Parties
Aluminum C37 Bright Led Candle Bulb With White Housing And Tail
360° Heat Dissipation 20W LED Corn Bulb with white light and constant driver
Replace a batch
T120 3200LM 40W Indoor LED Light Bulbs EMC 4500K AC 176-264V Indoor Lighting
View Detail
Solar Bulb Re-Charge T bulb from 6W to 50W with Solar Panel