Product Description: F82D180-48P-30S 48v DC Brush Planetary Gear Motor 180W Brushles planetary gear motor featured: High-temperature resistance, high abrasion resistance, strong load capacity, sturdy and durable, ...
learn more
48v Brush DC Planetary Gear Motor 180W With 3000rpm Rated Speed F82D180-48P-30S
As pre your request
Contact Now
Chuanhe Power Technology (Dongguan) Co.,Ltd
Active Member
5
Years
00:45
Magnetic AC220V Brake Gear Motor 15W Single Phase
3000rpm 60w Planetary Gearbox Motor 24V DC Totally Enclosed