132kV Porcelain Housing Lightning Arrester Y10W5-132 for Substations
132kV
1
Contact Now
Hangzhou Yongde Electric Appliances Co.,Ltd
Verified Supplier
11
Years
00:48
YH10W-36 Surge Arrester for Substation Lightning Protection
Substation Composite Metal Oxide Surge Lightning Arrester Lightweight Protection Device
15KV Polymer Metal Oxide Gapless Surge Arrester Gray Color with KEMA
51KV Electrical Porcelain Housed Metal Oxide Lightning Arrester With ZnO Varistor
Replace a batch
21kV,5kA polymer lightning arrester/surge arrester
View Detail
KEMA Outdoor Substation Substation Lightning Arrester 220kV , Brown / Gray Color