2.2 Total Efficiency & Gain:
Frequency(MHz) Gain(dBi)
2.3 Radiation Pattern
Port1 2D-Horizontal 2D-Vertical Horizontal & Vertical
470MHz N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna
490MHz N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna
510MHz N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna N Female LORA 470-510M490M Circular Polarization Outdoor 7dbi Gateway Directional Base Station Plate Waterproof Antenna