Product Description: 3W Inground Lighting Aluminum Body Material Stainless Steel 316 Front Cover AC100-240V 3000K With 0.5M Cable Item No. Lighting Source Consumption(Watt) Input Voltage(V) IK rate 1E82511/2E82511/4E82511 ...
learn more
3W Inground Lighting Aluminum Body Material Stainless Steel 316 Front Cover AC100-240V 3000K With 0.5M Cable
50000 Sets per Month
Negotiable
Contact Now
Joyful Lamp Company Limited
Verified Supplier
3
Years
02:52
Outdoor LED Walkover Lights 6W Side Emitting IK10 AC220V CREE COB For Garden Yard
IP67 LED Walk Over Inground Light 1W 2W 3W One Two Four Ways With Plastic Back Box
Stainless Steel Underground Light Strong Load bearing Capacity AC100-240V IP67 Waterproof
LED Inground Lights Ultra Thin Diameter 55mm 2W LED IP67 With Aluminum Housing
Recessed Ground Lamp IP67 Ultra-thin 12V 24V 3W OSRAM SMD LED Single Color DIA70MM
Replace a batch
Buried Inground Uplight Car Drive Over Type 8W 15W 20W Side Emitting For Parking
View Detail
Recessed Deck Light 12V 24V 2W 3W Side Emitting 55MM Diameter With Stainless
View Detail
IP67 LED Walk Over Inground Light 1W 2W 3W One Two Four Ways With Plastic Back
Recessed Side Emitting Inground Lights IP67 Waterproof Mini Size CE RoHS