Product Description: Safety Lighting LED Neon Light DC12V/24V 10x10mm Waterproof Silicon Material Led Neon Light Production description, Working Voltage 24VDC/12vdc Rated power/m 11W(single color),11W(two line adjustalbe ...
learn more
Safety Lighting LED Neon Light DC12V/24V 10x10mm Waterproof Silicon Material Led Neon Light
10,00m
Negotiable
Contact Now
Phenson Lighting Tech.,Ltd
Verified Supplier
9
Years
00:16
Waterproof LED Neon Flex Light Magic Color Shop Bar Open Sign
Digital Light Bar Addressable RGB Led Neon
12V 24V Flexible RGB LED Neon Light 16x16mm 20x20mm Black Color Addressable
Digital RGB RGBW Pixel LED Neon Strip DC5V 12V 24V Diameter 40mm Full Color
Rgb Smart Diameter 20mm Waterproof Woven Neon Led Strip Lights For Decoration
Replace a batch
401lm IP68 Color Changing Led Light Strips For Window Cabinet
View Detail
SMD 5050 Color Changing Led Strip Lighting 12v Led Neon Flex
View Detail
IP68 DMX512 Outdoor LED Neon Flex Light Digital RGB Neon LED Kit
6500k Cool White Color Changing LED Light Strips 12VDC For Swimming Pool