Product Description: ►Descriptions of B173HAN04.2 Brand AUO Modle B173HAN04.2 Size 17.3 Inch Interface EDP 30Pin Refresh Rate 60 Hz Resolution 1920(RGB)×1080, FHD Shape Style Flat (PCBA Flat, T3.4~4.0mm) ► B173HAN04.2 ...
learn more
Wholesale CE 17.3" Slim 30Pin B173HAN04.2 FHD For HP Pavilion 17 Laptop LCD Screen