B173HAN04.2
Certification :
CE/FCC/HoRS
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
2pcs
Price :
Negotiable Price
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
1000 pcs Month
Delivery Time :
5-7 Work days
Packaging Details :
Bubble bag+ Bubble chamber + Suitable hard carton
Screen Size :
17.3 inch
Interface :
EDP 30Pin
Display color :
16.7M 72% NTSC
Packing :
Bubble+box
Payment :
TT.Western Union.Paypal Ect
Shipment :
DHL Fedex UPS TNT EMS....etc
Description
Descriptions of B173HAN04.2
Brand AUO
Modle
B173HAN04.2
Size 17.3 Inch
Interface EDP 30Pin
Refresh Rate 60 Hz
Resolution 1920(RGB)×1080, FHD
Shape Style Flat (PCBA Flat, T3.4~4.0mm)
B173HAN04.2 Picture Display
Wholesale CE 17.3
► Benefits of B173HAN04.2
  • 17.3-inch full HD large screen, meeting the needs of multi-tasking and efficient office work
  • High-brightness backlight design, still clearly visible in strong light environment
  • 1920×1080 resolution, accurate presentation of chart data is more professional
► General Introduction
Wholesale CE 17.3
Wholesale CE 17.3Wholesale CE 17.3
Wholesale CE 17.3Wholesale CE 17.3Wholesale CE 17.3Wholesale CE 17.3
Send your message to this supplier
Send Now
Wholesale CE 17.3" Slim 30Pin B173HAN04.2 FHD For HP Pavilion 17 Laptop LCD Screen
Ask Latest Price
Watch Video
Brand Name :
Innolux/BOE/LG/AUO/IVO/PANDA/SAMSUNG
Model Number :
B173HAN04.2
Certification :
CE/FCC/HoRS
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
2pcs
Price :
Negotiable Price
Contact Supplier
video