| EP4CE30F23C6N Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, LEAD FREE, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23C6N |
| EP4CE30F23I7N Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, LEAD FREE, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23I7N |
| EP4CE30F23I7 Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23I7 |
| EP4CE30F23C7 Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23C7 |
| EP4CE30F23C8 Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23C8 |
| EP4CE30F23C7N Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, LEAD FREE, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23C7N |
| EP4CE30F23C6 Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23C6 |
| EP4CE30F23A7N Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, LEAD FREE, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23A7N |
| EP4CE30F23C8N Programmable Logic | Field Programmable Gate Array, 1803 CLBs, 472.5MHz, 28848-Cell, PBGA484, 23 X 23 MM, 1 MM PITCH, LEAD FREE, FBGA-484 | Intel Corporation | EP4CE30F23C8N vs EP4CE30F23C8N |