LQ039Q2DS02
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
KOREA
MOQ :
1
Payment Terms :
Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability :
500pcs / Day
Delivery Time :
2-3 Working Days after order confirmation
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Panel Brand :
SHARP
Panel Model : :
LQ039Q2DS02
Panel Type :
a-Si TFT-LCD , LCM
Panel Size :
3.9 inch
Resolution :
320(RGB)×240 , QVGA
Display Mode :
TN, Normally White, Reflective
Description
3.9 inch LQ039Q2DS02 Sharp LCD PANEL Normally White with 79.2×58.32 mm
LQ039Q2DS02 Product Details:
Panel Brand : SHARP
Panel Model : LQ039Q2DS02
Panel Type : a-Si TFT-LCD , LCM
Panel Size : 3.9 inch
Resolution : 320(RGB)×240 , QVGA
Display Mode :
TN, Normally White, Reflective
Active Area : 79.2×58.32 mm
Outline : 92.1×71.3 mm
Surface :
Brightness :
Contrast Ratio : 20:1 (Typ.)(Reflective)
Display Colors : 262K (6-bit)
Response Time :
Viewing Angle :
Frequency :
60Hz