LB150X02-TL01
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
korea
MOQ :
1
Payment Terms :
Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability :
500PCS/DAY
Delivery Time :
2-3 Working Days after order confirmation
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Panel Brand :
LG Display
Panel Model :
LB150X02-TL01
Panel Type :
a-Si TFT-LCD , LCM
Panel Size :
15.0 inch
Resolution :
1024(RGB)×768 , XGA
Display Mode :
TN, Normally White, Transmissive
Description
LB150X02-TL01 LG LCD Panel 15.0 inch LCM 1024×768 300 800:1 16.7M CCFL LVDS
FAQ:
1. Q: Are you a manufacturer or trading company?
A: We are a trading company who has been specializing in marketing LCD display for 6 years.
2. Q:What’s the quality of your products?
3. Q: What is your after-sale service?
4. Q: What is your MOQ?
A: Any quantity is acceptable for your order. And the price is negotiable for large quantity.
5. Q: When will you make the delivery?
6. Q: what brand of screen could we handle?
LB150X02-TL01 Detail
Panel Brand : LG. LCD
Panel Model : LB150X02-TL01
Panel Type : a-Si TFT-LCD , LCM
Panel Size : 15.0 inch
Resolution : 1024(RGB)×768 , XGA
Display Mode : TN, Normally White, Transmissive
Active Area : 304.128×228.096 mm
Outline : 326.5×253.5 mm